Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moj kandydat Wojciech Wilk

Utworzony przez gosc, 16 września 2011 r. o 12:32
Gość napisał:
Nie wiem gdzie ma Pan plantacje. Ja sprzedaje maline po 3.8zł na stróży. Obwinianie Solisa za cene malin?. Pan chyba oszalał. Byłem na kilku spotkaniach z Panem Tomaszem i mam kontakt z innymi plantatorami i mogę stwierdzić ,że jest Pan kłamcą.
Nie nazywaj ludzi kłamcami, bo możliwe ze w Strózy i w innych miejscach malna jest w tej cenie jaką podajesz, ale sa miejsca, gdzie rzeczywiscie jest po 1,90. Chociazby na Piaskach i kazdy moze sie zatrzymac przy skupie i te cene sprawdzic. A samo nazwisko Solis znam jedynie z wczesniejszego przedwyborczego reklamowania sie na miescie. I na pewno jest tak samo obce dla wielu tysiecy wyborców nie mających czasu oglądac telewizji czy czytywac prasy, w których udzila sie ten pan. A tak własciwie to od czego ten specjalista i w jaki sposób swoja specjalizacje chce wykorzystac w sejmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk człowiekowi człowiekiem Stawiarski człowiekowi wilkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego sznajder nic nie mówi tylko zmienia temat oj nie wygodnie co jak się najpierw jednemu sprzedało potem drugiemu a potem znowu powróciło do poprzednika za miskę ryżu a emeryturka chyba figa z makiem panie mirku będzie dietka na całego z podróży to tylko spacery po lesie i na koniec grzybowa z muchomorem powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Wilk człowiekowi człowiekiemStawiarski człowiekowi wilkiem
Antypis rozumiem jest człowiekowi człowiekiem? Oczywiście Antypis może decydować kto jest człowiekiem, pewnie Pis wykluczy z tej kategorii. Co za prostactwo! Lepiej podpis zmień człowieku, jak takie bełkoty wpisujesz, żeby sprzeczności nie było. Ale wykształcenie i zdrowy rozsądek to jednak nie jest cecha zwolenników wilka i innych ludzi Piotra Cz. Jaki jest wilk każdy widzi W maliny z obciachowcami i wpłacającymi 50 tyś. za swojego Pana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=iUakAHqe7PU&feature=channel_video_title
Najlepszy jest Minister Sprawiedliwości ;-) zapomniał biedak chyba o tym: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110714/KRASNIK/354727521 a może to są standardy PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nazywaj ludzi kłamcami, bo możliwe ze w Strózy i w innych miejscach malna jest w tej cenie jaką podajesz, ale sa miejsca, gdzie rzeczywiscie jest po 1,90. Chociazby na Piaskach i kazdy moze sie zatrzymac przy skupie i te cene sprawdzic.
Moherowy beret gniecie i uciska twoją pustą łepetynę, zryta babo z Piask. Jak to możliwe, że w obrębie kilku kilometrów różnica w cenie kilograma maliny wynosi 100% ?????????????????? 20, 30 gr - zgoda, ale kilogram nie może być dwukrotnie droższy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pis24.blogspot.com/ poczytajcie i pooglądajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to strona jakiejś nienawidzącej ludzi sekty. Taka Niesiołowo-Palikotowo- Giertychowo - Lepperowa papka. Publiczne wylewanie nienawiści, zawiści, zazdrości i kompleksów. Żałosne, ale taka już jest demokracja. Mam tylko nadzieję, że ta strona nie doprowadzi do wykreowania kolejnych morderców (jak ten były członek PO w Łodzi).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk człowiekowi człowiekiem Stawiarski człowiekowi wilkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tran napisał:
Toż to strona jakiejś nienawidzącej ludzi sekty. Taka Niesiołowo-Palikotowo- Giertychowo - Lepperowa papka. Publiczne wylewanie nienawiści, zawiści, zazdrości i kompleksów. Żałosne, ale taka już jest demokracja. Mam tylko nadzieję, że ta strona nie doprowadzi do wykreowania kolejnych morderców (jak ten były członek PO w Łodzi).
Przeczytaj wpis #23 autora "goście" jak bardzo zwolennicy twojej opcji kochają ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moherowy beret gniecie i uciska twoją pustą łepetynę, zryta babo z Piask. Jak to możliwe, że w obrębie kilku kilometrów różnica w cenie kilograma maliny wynosi 100% ?????????????????? 20, 30 gr - zgoda, ale kilogram nie może być dwukrotnie droższy !
Taka róznica w cenie skupu jest mało prawdopodobna, ale też możliwa, chociazby ze względu na klasy tej maliny. I robi róznicę, czy beda to platony zapakowane po same brzegi, czy tez tylko częsciowo zapełnione. A mze byc tez tak, że malina moze byc pakowana w specjalne malutkie tekturowe pojemniczki. Ale nie wiem czy robi to az taką róznice w cenie.Do tej ceny malin mozna jeszcze dorzucic dolę posrednika, którzy najwiecej zarabiają na skupie fruktów. Ja nie byłam na tych skupach, cen i warunków przyjmowana nie sprawdzałam, żeby z góry zarzucac komus kłamstwo.Ale jak twierdzisz, że takie rozbieznosci cenowe sa niemozliwościa, to widocznie tak musi być.Tylko pozostaje pytanie, jaki sens mają takie kłamstwa.Jaki to trzeba miec tupet, zeby dla samej propagandy wyborczej tak przekłamywac i zawyzac te ceny. Ale widocznie takie naciąganie zaleznie od potrzeb,to norma propagandy politycznej.W tym przypadku PiSowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś w Sandomierzu na giełdzie malina Polka extra 7zł detal, hurt w granicach 5-5.5zł. Problem kraśnickich maliniarzy jest taki ,że nie potrafią się ze sobą dogadać i zadbać o swoje wspólne interesy. Prawdą jest ,że są tacy, którzy sprzedają malinę nawet po 4 zł, ale zdecydowana większość przyjmuje to co oferują skupy ,czyli około 2zł. Proponuję zorganizować się tak, aby jako jedna grupa oferować w granicach 25t dziennie. Pomija się w tedy pośredników i negocjuje ceny. Na dzień dzisiejszy przemysł w granicach 3.3zł. Dobrze zorganizowana grupa producencka uzyskuje jeszcze lepsze ceny i niższe koszty produkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Wilk człowiekowi człowiekiemStawiarski człowiekowi wilkiem
Jeden drugiemu równy, na jednym i na drugim nie można polegać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk Zbychowi człowiekiem Stawiarski Zbychowi wilkiem [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest Zbycho? Ja bym raczej napisał, że Wilk Piotrowi Cz. człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka róznica w cenie skupu jest mało prawdopodobna, ale też możliwa, chociazby ze względu na klasy tej maliny. I robi róznicę, czy beda to platony zapakowane po same brzegi, czy tez tylko częsciowo zapełnione. A mze byc tez tak, że malina moze byc pakowana w specjalne malutkie tekturowe pojemniczki. Ale nie wiem czy robi to az taką róznice w cenie.Do tej ceny malin mozna jeszcze dorzucic dolę posrednika, którzy najwiecej zarabiają na skupie fruktów[/quote] Oto mamy kolejną wypowiedź forumowego "experta" od wszystkiego (w tym przypadku: od skupu owoców). Bzdur jest tyle, że aż ręce opadają ... 1.Klasy malin to już raczej przeszłość. Ale nigdy, przenigdy różnica pomiędzy I i II kl. nie wynosiła 100% !!! 2. Platon zapełniony po brzegi waży więcej, niż platon częściowo zapełniony, więc jaki jaki związek ilość urwanych malin z ceną ich kilograma? 3. Pośrednik na skupia i tak zarabia. Ceny skupu malin w regionie zawyczaj się drastycznie nie różnią, a już na pewno nie występuje różnica rzędu 100%. [quote]Ja nie byłam na tych skupach, cen i warunków przyjmowana nie sprawdzałam, żeby z góry zarzucac komus kłamstwo.
I od tego powinniśmy zacząć: nie wiem, nie znam się, nie byłam, itd. ....Jeżeli czegoś nie wiesz, nie masz o czymś pojęcia, to po jaką cholerę się wypowiadasz o tym na forum, moherowy berecie z Piask ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Kim jest Zbycho?
Kolesiem z układu PO.To ten facet który razem z ministrem sportu na cmentarzu załatwiał biznesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Wilk jaki jest każdy wie, dla P i Sów zawsze będzie złym kotem, którego trzeba zagryźć na śmierć aby mieć spokój i chwilę rozrywki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oto mamy kolejną wypowiedź forumowego "experta" od wszystkiego (w tym przypadku: od skupu owoców). Bzdur jest tyle, że aż ręce opadają ... 1.Klasy malin to już raczej przeszłość. Ale nigdy, przenigdy różnica pomiędzy I i II kl. nie wynosiła 100% !!! 2. Platon zapełniony po brzegi waży więcej, niż platon częściowo zapełniony, więc jaki jaki związek ilość urwanych malin z ceną ich kilograma? 3. Pośrednik na skupia i tak zarabia. Ceny skupu malin w regionie zawyczaj się drastycznie nie różnią, a już na pewno nie występuje różnica rzędu 100%. I od tego powinniśmy zacząć: nie wiem, nie znam się, nie byłam, itd. ....Jeżeli czegoś nie wiesz, nie masz o czymś pojęcia, to po jaką cholerę się wypowiadasz o tym na forum, moherowy berecie z Piask ?
Klasy malin, to i teraźniejszość.Co prawda nie jest to róznica 100% ale kilkudziesieciu groszy.I wg takich klas sa przymowane maliny na Piaskach i klasa w tym przypadku uzalezniona jest od ilosci tej maliny w platonie. Po prostu czym mniej maliny w platonie, nie gniecie sie tak i nie robi sie z niej papka. Kazdy piosrednik zarabia, ale te kwoty moga byc zróznicowane tak jak marze naliczne przez sprzedawców na towarze.I na pewno nie będzie to róznica 100%, ale w ostatecznosci zaleznie tez jakie warunki wynegocjuje przy dostarczaniu maliny do chłodni wszystkie czynniki mają wpływ na cenę maliny na skupie.A trzeba przyznac, ze pomiędzy ceną na giełdzie, a tym co plantator dostaje na skupie jest kolosalna róznica. I jesli gdzies nie nie byłam i czegoś nie wiem, to o tym nie piszę i dlatego nie podwazałam tamtej ceny malin, ale za to dobrze wiem jak kształtuje się cena maliny w Krasniku i na tym sie opierałam. Że tak naprawde drobni plantatorzy sa wykorzystywani i chcąc dorobiąc, owoce swojej pracy muszą sprzedawac za grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigel Farage - Czyż UE nie jest jak ZSRR, panie Tusk <<<<-----------szukaj tego na youtube.com lub google.pl, przeslij dalej!! http://www.youtube.com/watch?v=Cc_sy0IbXIM&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...